Rekreacja

Opublikowane przez Jack Gajdson w dniu

Spływy jednodniowe

  • trasa familijna ⇨ 7 km
  • trasa familijna plus ⇨ 8 km
  • trasa wymagająca ⇨ 12 km
  • trasa wymagająca plus ⇨ 15 km
  • trasa trudna ⇨ 18 km
  • trasa trudna plus ⇨ 15 km

TRASA PRZYJEMNA familijna

GOŁKÓW Młyn – PORT STADION 7 kilometrów Kajak jedynka – 100 zł, kajak dwójka – 140 zł

GOŁKÓW Most niebieski – PORT STADION 8 kilometrów kajak jedynka 100 zł, kajak dwójka – 150 zł

To dobra propozycja dla wszystkich, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę ze spływami kajakowymi. Wyprawa rozpoczyna się w niewielkiej miejscowości Gołków koło Piaseczna. Na odcinku nurt rzeki jest spokojny, a trasa nie posiada większych utrudnień. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił w kajakowaniu, będzie to odpowiedni wybór na początek. Nie wymaga wielkich nakładów sił i zapewnia przyjemne widoki. Jednak należy pamiętać o przeniesienie kajaka na jazie  Startując z GOŁKOWA Młyn do pokonania jest tylko jaz na Górkach Szymona.

CZAS  SPŁYWU od 1,5 do 3 godzin.

TRASA WYMAGAJĄCA

GŁOSKÓW Most Zielony- PORT STADION 12 kilometrów Kajak jedynka – 100 zł, kajak dwójka – 150 zł

BOGATKI – PORT STADION 15 kilometrów Kajak jedynka – 100 zł, kajak dwójka – 150 zł

Osoby, które kilka razy były na spływie kajakowym z pewnością docenią przygotowaną z myślą o nich trasę. Urozmaicona jest naturalnymi przeszkodami, których pokonywanie dostarczy emocji podczas przeprawy rzeką.

Trasa przybiera momentami kręty przebieg, co wymaga już pewnego obycia z wiosłowaniem. Pokonując każdy kolejny kilometr można podziwiać malowniczą przyrodę Krainy Jeziorki.

CZAS SPŁYWU od 3 do 6 godzin.

TRASA TRUDNA

ŁOŚ – PORT STADION 18 kilometry Kajak jedynka – 100 zł, kajak dwójka – 150 zł

GOŚCIEŃCZYCE – ŁOŚ  15 kilometrów Kajak jedynka – 120 zł, kajak dwójka – 170 zł

Dla wszystkich, lubiących prawdziwe wyzwania i mocne doznania przygotowaliśmy trudny spływ kajakowy rzeką Jeziorka. To gwarancja emocjonującego dnia. Trasa ma kręty przebieg z licznymi naturalnymi przeszkodami o długości 18 kilometrów, co wymaga siły oraz doświadczenia. Spływ na tej trasie pokonać można w pół dnia, przez cały czas zażywając aktywności na świeżym powietrzu i delektując się malowniczymi widokami.

Gościeńczyce – Łoś to rzadko uczęszczany odcinek rzeki Jeziorki przez kajakarzy przez co możemy stwierdzić, że choć jest mniej przeszkód niż na trasie łoś – port stadion, to i tak jest to wyzwanie. płynąc tym odcinkiem będziecie mogli zobaczyć kolejne oblicze jeziorki.

CZAS SPŁYWU od 5 do 9 godzin.

Kategorie: Rekreacja